Nasze noworoczne plany – dostępność i wspieranie w niezależnym życiu - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

drewniane klocki z literami układają się w jeden wzór support czyli wsparcie. To ilustracja naszych nowych wyzwań w 2020 roku
Wokandapix z Pixaby

Początek roku dla wielu oznacza wyznaczanie nowych celów, nowych kierunków działań. Noworoczna energia sprzyja takim planom. My również stawiamy sobie konkretne cele na Nowy 2020 Rok.

– Z pewnością wiele działań będzie związanych z programem Dostępność Plus, który stwarza nowe możliwości wsparcia osób z niepełnosprawnościami w ich samodzielnym życiu – mówiła Joanna Bryk, nasza Wiceprezeska, podczas spotkania z pracownikami. – Mamy wiele nowych projektów dotyczących tego obszaru. Między innymi:

Projekty te będziemy realizować w 2020 roku.

Jednak ważną misją naszej Fundacji jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami w samodzielnym życiu, stąd nie może zabraknąć projektów, które to właśnie będą realizować.

Będziemy kontynuować projekty stażowe, związane z doradztwem zawodowym, rozwojem osobistym i coachingiem oraz asystenturą. Między innymi:

W naszych noworocznych planach nie zabraknie oczywiście wydarzeń, które już są naszą tradycją – ruszyliśmy już z

X. edycją Konkursu Samorząd Równych Szans, planujemy organizację konferencji Pełno(s)prawny Student oraz kolejnego Konwentu i Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do współpracy.

Wróć do początku strony