XVI edycja konferencji Pełno(s)prawny Student zakończona! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Ludzie skaczący w górę z radości

Wczorajsza, XVI już konferencja Pełno(s)prawny Student była wyjątkowa pod wieloma względami, i to nie tylko dlatego, że odbyła się w same Mikołajki.

Przede wszystkim po okresie pandemii, wreszcie mogliśmy spotkać się w formule stacjonarnej. Waga bezpośrednich spotkań i możliwość wymiany doświadczeń po raz kolejny okazała się bezcenna.

Pośród wielu znamienitych gości znalazły się takie osoby jak Paweł Wdówik, Pełnomocnik Rządu do spraw Osób Niepełnosprawnych, Monika Wiszyńska-Rakowska, radczyni w Zespole ds. Równego Traktowania z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich czy Jakub Ardyn, dyrektor Działu Współpracy z Beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Wsparcie tych instytucji niezwykle nas cieszy 🙂

Ponadto, wśród niemal stu uczestników wydarzenia mogliśmy dostrzec, oprócz dobrze znanych twarzy wieloletnich przyjaciół Fundacji i konferencji, wielu nowoprzybyłych gości.

Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi, oznacza to bowiem nie tylko, że wieść o Pełno(s)prawnym Studencie niesie się w świecie, lecz również o tym, że coraz więcej uczelni otwiera się na dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami. Nie tylko się otwiera, lecz również chce dzielić się swoją wiedzą.

Dlatego pragniemy gorąco Wam wszystkim podziękować za okazane nam po raz kolejny zaufanie, liczne przybycie oraz gorące dyskusje.

Wydarzenie patronatem honorowym objęli:

Logotyp Rzecznik Praw Obywatelskich
Logotyp Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepłnosprawnych

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Logotyp miasta Kraków
Logotyp NCBiR

Patroni medialni:

Logo portalu niepelnosprawni.pl
Logo INTEGRACJA
Wróć do początku strony