Weekendowe warsztaty z tworzenia biżuterii - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

pierścionki z różnobarwnych kamieni szlachetnych i srebra, ułożone w rzędzie na szarej powierzchni

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a, współfinansowanego ze środków PFRON,  serdecznie zapraszamy do udziału w weekendowych warsztatach z zakresu rozwoju umiejętności manualnych –tworzenie biżuterii.

Kiedy odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w dniach 05-06 marca 2022 (sobota-niedziela) w godzinach od 9:00 do 17:00 w biurze Fundacji na ul. Oleandrów 4 w Warszawie.

Prowadzącą szkolenie będzie pani Zofia Borucińska .

Czego nauczysz się w trakcie warsztatów?

W trakcie zajęć uczestnicy będą tworzyć ozdoby w formie biżuterii.

Jest to idealny sposób na weekendowy odpoczynek, stworzenie własnoręcznie wykonanej biżuterii, a także na ćwiczenie manualne dłoni.

Co zapewniamy w trakcie szkolenia?

Podczas szkolenia zapewniamy kawę, herbatę oraz ciepły posiłek.  

Osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów.

Zakwaterowanie w miejscu noclegu odbędzie się w piątek wieczorem (04.03.2022) maksymalnie do godziny 19.  

Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują. Osoby z Warszawy mogą skorzystać z asysty przewodnika w dotarciu na szkolenie i w powrocie do domu, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.  Osoby przyjezdne mogą korzystać z pomocy asystenta w piątek w dotarciu z dworca do hotelu, podczas całego szkolenia i w niedzielę  w dotarciu na dworzec.

Jednocześnie informujemy osoby przyjezdne spoza Warszawy, że istnieje możliwość zarezerwowania sobie tzw. asysty kolejowej na dworcu w Warszawie. Polega na na pomocy pracowników kolei podczas wysiadania, wsiadania do pociągu.

Zgłoszenia na kurs

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się mailowo do dnia 18.02.2022 na adres clb@firr.org.pl.

Wróć do początku strony