Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundacja Łódź Akademicka zapraszają na konferencję „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy” - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Plakat konferencji (Nie)pełnosprawni na rynku pracy

Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundacja Łódź Akademicka zapraszają na IX edycję konferencji pn. „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w dniu 09 listopada 2022 r w godzinach 09:00 – 14:00.

Temat przewodni tegorocznej konferencji:

Zatrudnienie wspomagane sposobem na poprawę aktywności zawodowej OzN.

Co jest celem konferencji?

Celem konferencji jest umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz dostępu do udziału w działaniach, które zwiększą ich szansę na znalezienie właściwej dla siebie pracy, praktyki czy stażu.

Ponadto organizatorzy chcą promować najbardziej rozwojowe i przedsiębiorcze firmy, które tworzą nowe miejsca pracy na terenie kraju. Firmy te zaprezentują produkty dotyczą szeroko rozumianej niepełnosprawności, rehabilitacji oraz opieki zdrowotnej skierowanej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja jest okazją do tego, aby w szerokim gronie specjalistów rozmawiać o problemach osób z niepełnosprawnościami, szczególnie o szeroko rozumianym rynku pracy.

Miejsce konferencji

Tegoroczna edycja odbędzie się w formule zarówno stacjonarnej jak i zdalnej.

  • Stacjonarnie:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
ul. ks. bp. Tymienieckiego 22G.
90-349 Łódź

  • Zdalnie:

Link zostanie wysłany do osób, zarejestrowanych na konferencję.

Program Konferencji (Nie)pełnosprawni na rynku pracy

Rejestracja Konferencja (stacjonarnie i online)

Strona konferencji (Nie)pełnosprawni na rynku pracy

Wróć do początku strony