Oprowadzanie z przewodnikiem, tyflografikami i audiodeskrypcją dla osób z niepełnosprawnością wzroku w Muzeum POLIN - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Tyflografika do obrazu „Bez tytułu”. Fot. M. Jaźwiecki Zbliżenie na część tyflografiki „Bez tytułu”. Wypukły rower, za nim ścieżka, dookoła zieleń. Po lewej stronie tyflografiki trzy czarne wieże strażnicze. Za horyzontem niebo.

Serdecznie zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem, tyflografikami i audiodeskrypcją dla osób z niepełnosprawnością wzroku w Muzeum POLIN.

Oprowadzanie odbędzie się 8 stycznia 2022 r. w godz. 10.30-12.00 i będzie towarzyszyć finisażowi wystawy prac Wilhelma Sasnala „Taki pejzaż”.

Wstęp jest bezpłatny, jednak wymagana jest rezerwacja: muzeumdostepne@polin.pl.

O wystawie „Taki pejzaż” słów kilka

Wystawa w Muzeum POLIN jest pierwszą indywidualną prezentacją jego twórczości w polskim muzeum. Obejmuje prace powstałe w ciągu minionych dwudziestu lat. Znalazły się na niej prace udostępnione przez artystę, a także z kolekcji polskich (w tym Muzeum POLIN) i zagranicznych, często pokazywane po raz pierwszy.

Wystawa Wilhelma Sasnala w Muzeum POLIN zachęca do osobistych interpretacji i dialogu z historią.

Jest ciekawą propozycją zarówno dla osób zainteresowanych relacjami polsko-żydowskimi oraz wszystkich, którym są emocjonalnie nieobojętne sprawy dzisiejsze.

Oprowadzanie z tyflografikami i audiodeskrypcją po wystawie Wilhelma Sasnala „Taki pejzaż”

Wróć do początku strony