Etniczne klimaty w wiosce indiańskiej w Janiszowie, czyli Summer Forest Camp! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Indiański łapacz snów

Pamiętacie czasy, gdy jako dzieci z wypiekami na twarzy oglądaliśmy westerny i bawiliśmy się w Indian, chowając się w wyimaginowanym namiocie? A może są wśród Was fani historii o Pocahontas? Fascynuje Was kultura Indian, ich wierzenia oraz sposób życia?

Już teraz będziecie mieli okazję doświadczyć noclegu w tipi oraz sprawdzić się podczas codziennych wędrówek sudeckimi szlakami, po lasach i łąkach. Nauczycie się orientacji w terenie i zdobędziecie najwyższe wzniesienie wzgórz Bramy Lubawskiej.

A wszystko to podczas… Summer Forest Camp, organizowanego przez Fundacja Poland Business Run!

Niezapomniane wakacje dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi

Summer Forest Camp to obóz, organizowany przez Fundację Poland Business Run.

Odbywa się w terminie od 4 do 9 lipca. 12 śmiałków będzie miało możliwość spędzić 6 dni w wiosce indiańskiej w Janiszowie.

Obóz wędrowno-survivalowy skierowany jest do osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, które poruszają się samodzielnie na nogach lub na protezach. Uczestnicy musza być w stanie dziennie pokonywać dystans ok. 8-10 km. Istnieje możliwość zabrania ze sobą opiekuna. Niezbędne będzie również właściwe wyposażenie.

Dotychczas w wyjazdach, organizowanych przez Fundację Poland Business Run, wzięło udział 63 osoby. Nad wyprawą czuwają profesjonalni, doświadczeni przewodnicy. Dostosowują oni trudność wycieczek do możliwości grupy.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona do 12!

Koszty obozu, dodatkowe informacje oraz warunki uczestnictwa

Zapisy na Summer Forest Camp

Wróć do początku strony