Zaproszenie na intensywne warsztaty z zakresu rozwoju umiejętności miękkich - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Na czarnym tle kolorowe grzbiety książek. Na ich grzbietach są białe litery układające się w napis po angielsku "nigdy nie przestawaj się uczyć"
zdjęcie: pixaby

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a serdecznie zapraszamy do udziału w intensywnych warsztatach z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, które odbędą się od 25.07.2021 do 30.07.2021 (niedziela-piątek) w Hotelu pod Sosnami w Osiecku. Wyjazd zaplanowany jest na niedzielę (25.07) po południu ok. godz. 18:00 spod Pałacu Kultury i Nauki, a powrót w piątek (30.07) po obiedzie.

W trakcie wyjazdu będą prowadzone dwa rodzaje szkoleń w grupach po 6 osób – jedno szkolenie z emisji głosu, które będzie prowadził pan Robert Zarzecki. Natomiast  drugie to warsztaty komunikacyjne prowadzone przez panią Karolinę Mackiewicz. Dokładne opisy obu szkoleń oraz prowadzących wysyłamy Państwu w załącznikach.

Zapewniamy nocleg i wyżywienie na miejscu w hotelu oraz przejazd z Warszawy centrum do hotelu i z powrotem, więc uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.  Osobom dojeżdżającym do Warszawy zapewniamy zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów. Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 16.07.2021 mailowo na adres: clb@firr.org.pl lub telefonicznie: 665 939 005

WIĘCEJ INFORMACJI:

Warsztaty komunikacyjne

Trenerka – biogram

Szkolenie z emisji głosu

Projekt „Centrum im. Ludwika Braille’a” jest współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wróć do początku strony