16 maja w Opolu odbędzie się II Konferencja w ramach Międzynarodowego Dnia Dostępności (GAAD).
W tym roku tematem przewodnim będzie ustawa o dostępności stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, która niedawno była procedowana. Jak pamiętamy, wzbudziła wiele różnych dyskusji, w których uczestniczyła również nasza Fundacja.
Jednym z prelegentów konferencji będzie Piotr Witek – specjalista ds. dostępności naszej Fundacji …
