Zespół Inkubatora Dostępności w akcji! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Na grafice znajdują się zdjęcia osób stojących i siedzących przy dużych kartkach, pracujący nad pomysłami.

Czy ważne zadania można realizować w pojedynkę?

Pewnie można, pozostaje tylko pytanie po co? Współpraca różnych instytucji pomaga tworzyć nowe jakości. Rozpoczynamy wspólne działania w ramach nowego projektu – Inkubator dostępności, w którym jesteśmy partnerem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Wniosek na dofinansowanie inkubatora innowacji społecznych został oceniony jako najlepszy w kraju, co już pokazuje, jaką wagę ma partnerstwo dwóch podmiotów, które mogą się uzupełniać.

Co się teraz dzieje w projekcie:

  • wygraliśmy konkurs na realizację inkubatora innowacji społecznych „Inkubator Dostępności” – to już wiecie;
  • spotkaliśmy się w partnerstwie i ustaliliśmy co, kiedy i gdzie mamy do zrobienia;
  • ciężko pracujemy teraz nad procedurami do konkursu oraz materiałami informacyjnymi, aby już za chwileczkę uronić rąbka tajemnicy i ogłaszać naszą ofertę i zapraszać do współpracy.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na licznych warsztatach i konferencjach, aby rozmawiać o innowacjach społecznych w zakresie dostępności i wspierać Was w waszych pomysłach na innowacyjne propozycje w tym obszarze.

Projekt „Inkubator dostępności” wdrażany jest w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 4.1: Innowacje społeczne), na zlecenie Ministerstwa Rozwoju, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotypy projektu inkubator dostępności, unii europejskiej, flaga Rzeczpospolitej Polski, flaga unii europejskiej oraz europejski fundusz społeczny

Wróć do początku strony