Ważne informacje o pracy naszych biur w najbliższe dni - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

na białej kartce leżą równo ułożone pędzle do malowania. na każdy z nich nabrana jest kolorowa farba.
zdjęcie: pixaby

Nie ukrywamy, że mamy ostatnio w Fundacji mnóstwo pracy, toteż na hasło „długi weekend” oddychamy z ulgą, bo dzięki tej chwili wytchnienia, wrócimy do naszych biur z nową porcją energii do ciężkiej i – przede wszystkim – owocnej pracy!

Jak będziemy działać w najbliższych dniach?

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej – przed nami długi weekend, ponieważ odbieramy dzień wolny za święto, które wypada w sobotę. W związku z tym w dniu jutrzejszym (14.08) nasze biura będą zamknięte. Wszystkich tych, którzy w poniedziałek chcą się wybrać do siedzib Fundacji w Warszawie i Łodzi, serdecznie zapraszamy.

Na wizytę w krakowskim biurze będziecie musieli – niestety – jeszcze chwilę poczekać, bo jesteśmy w trakcie ogromnego przedsięwzięcia, jakim jest… PRZEPROWADZKA. Tak, dobrze przeczytaliście – idą wielkie zmiany i zapewniamy, że na pewno na lepsze! Uspokajamy jednak, że już jesteśmy na przeprowadzkowym finiszu. Ale potrzebujemy jeszcze kilku dni na urządzenie się w nowej siedzibie naszego krakowskiego oddziału. Z tego powodu Fundacja w Krakowie będzie nieczynna od jutra (14.08) do przyszłego piątku (21.08).

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia w tych dniach. W sprawach pilnych zalecamy kontakt telefoniczny i mailowy bezpośrednio z poszczególnymi pracownikami.

Jesteśmy dobrej myśli, że jakoś przetrwamy następny tydzień i już za chwilę będziemy mogli powitać Was w nowych, pięknych, progach. Na pewno o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Koniecznie śledźcie naszą stronę oraz fanpage’a, żeby nic Wam nie umknęło!

A żeby nie było Wam smutno – poniżej muzyczny bonus w postaci piosenki w wykonaniu krakowskiego (a jakże!) artysty, której słowa są nam ostatnio szczególnie bliskie. Zaśpiewacie z nami?

Wróć do początku strony