Nowe otwarte zasoby edukacyjne na AGH - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

grafika. na białym tle od góry niebieska myszka od komputera, której kabel układa się w napis elearning

W imieniu AGH zachęcamy Was – ramach realizowanego w Centrum e-Learningu AGH projektu POWER – do korzystania z otwartego kursu Corporate Social Responsibility (CSR), udostępnionego na platformie OPEN AGH otwarte zasoby na licencji CC BY-SA 4.0. Autorka kursu – dr inż. Katarzyna Klimkiewicz z Wydziału Zarządzania AGH – przybliża tematykę CSR, a także tematykę etyki biznesu, strategii podejścia oraz oceny wpływu CSR. 

Kurs został opracowany w całości w języku angielskim w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Otwarta licencja pozwala na elastyczne korzystanie – możecie nie tylko przeglądać zawartość, ale również pobrać kurs do pliku i odtworzyć go na swojej platformie Moodle.

Z kolei druga platforma OPEN AGH e-podręczniki wzbogaciła się o publikację pt. „Fotowoltaika„. 

Czy w kosmosie satelity zasilane są bateriami słonecznymi? Gdzie jest największa farma fotowoltaiczna na Ziemi? Czy są np. samochody wyposażone w systemy fotowoltaiczne albo pływające farmy fotowoltaiczne? I… czy łódź AGH Solar Boat Team zasilana jest energią promieniowania słonecznego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w opublikowanym właśnie e-podręczniku autorstwa pracowników z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH (dr hab. inż. Konstanty Marszałek, dr inż. Katarzyna Dyndał i dr inż. Gabriela Lewińska). 

Wróć do początku strony