Jak praca, to tylko z www.InfoPraca.pl! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

logo portalu InfoPraca

Każdy z Was zapewne zgodzi się, że poszukiwanie pracy nie należy do najłatwiejszych na świecie rzeczy. Wymaga to odpowiednich przygotowań, systematyczności, ale też wytrwałości oraz optymizmu, bo nawet, jeśli pracodawcy nie oddzwaniają, nie należy się poddawać, tylko próbować dalej, bo w końcu na pewno się uda!

Rok 2020, który zdominowała pandemia koronawirusa, na pewno był bardzo ciężki – zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Wiele osób z dnia na dzień straciło pracę, jeszcze innym ciągle to grozi. Dlatego coraz częściej poszukujemy stron internetowych, na których dostępne są aktualne oferty pracy z całej Polski. Jedną z największych platform, skupiających setki (jeśli nie tysiące!) pracodawców, jest nasz wieloletni partner – strona InfoPraca.pl.

Dlaczego InfoPraca?

Dlaczego tak bardzo lubimy i cenimy ten portal? Naszą uwagę, jeszcze zanim trafiliśmy do Fundacji i sami poszukiwaliśmy pracy, przede wszystkim przykuła ogromna różnorodność oraz dziesiątki miejsc, do których można aplikować. Dużym plusem są też liczne oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami, dlatego – prowadząc warsztaty z doradztwa zawodowego – zawsze zachęcamy klientów naszej Fundacji, by zaglądali na InfoPracę, bo wiemy, że tam mają największe szanse na znalezienie odpowiednich dla nich propozycji pracy. Również jako pracodawca, który poszukuje pracowników, uważamy, że InfoPraca to strzał w dziesiątkę. Dzięki ogłoszeniom, które mogliśmy zamieścić na łamach tej strony, do naszej Fundacji trafiły niezwykłe osoby, które tworzą niesamowicie zgrany i silny zespół. I za to jesteśmy InfoPracy najbardziej wdzięczni. Bo nasi ludzie, którzy codziennie pracują na rzecz osób z niepełnosprawnością, to najcenniejsze, co mamy!

Warto próbować!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno w tych czasach o optymizm, ale wraz z portalem InfoPraca.pl chcemy Was zdopingować do tego, żebyście się nie poddawali i nie ustawali w poszukiwaniach wymarzonej pracy, bo z doświadczenia wiemy, jak ważne jest, by robić to, co się lubi, wśród ludzi, których się lubi oraz szanuje. Poza tym – kto wie, może kiedyś traficie na ofertę pracy w naszej Fundacji i zechcecie spróbować sił u nas? Trzymamy kciuki 🙂

Wróć do początku strony