Innovathon dla dostępności – ostatni moment na zgłoszenia! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

grafika zawiera informacje o Innovathonie dla dostępności - czas, miejsce wydarzenia oraz logotypy organizatorów - po prawej stronie jest też żarówka która może symbolizować innowacje. To ilustracja wydarzenia innovathonu dla dostępności, który odbędzie się 13 grudnia 2019 roku w Krakowie

Do 8 grudnia do północy można zgłosić się do udziału w Innovathonie dla dostępności. Zgłaszać mogą się zespoły oraz osoby indywidualne.

Maraton dla dostępności

Przez 8 godzin uczestnicy wydarzenia będą tworzyli innowacyjne rozwiązania. Pomysły mają być związane ze zwiększeniem dostępności usług, produktów i przestrzeni publicznych dla osób o ograniczonej mobilności, percepcji, starszych i z niepełnosprawnościami. Celem maratonu jest też inspirowanie i wspieranie w poszukiwaniu innowacji i rozwiązań problemów społecznych z obszaru dostępności. Wszystkie pomysły zostaną publicznie prezentowane.

Kiedy i gdzie odbędzie się Innovathon dla dostępności:

13 grudnia 2019 roku w Żydowskim Muzeum Galicja, ul. Dajwór 18 w Krakowie

Czas Innovathonu dla dostępności:

10.00 – 18.00

Nagrody Innovathonu dla dostępności:

Najlepsze rozwiązanie może liczyć na nagrodę w wysokości 2 000 zł. Ponadto wygenerowane podczas Innovathonu dla dostępności pomysły mogą zostać zgłoszone do Inkubatora dostępności i uzyskać grant do 100 000 zł.

Jak zgłosić się do Innovathonu dla dostępności:

Wypełnij formularz a jego podpisany scan lub zdjęcie prześlij na adres: abolcek@rops.krakow.pl

Formularz zgłoszeniowy dla zespołu

Formularz zgłoszeniowy indywidualny

Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia.

Żydowskie Muzeum Galicja jest  przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz osób niedowidzących poprzez:

  • brak schodów,
  • szerokie wejście i przejścia pomiędzy pomieszczeniami,
  • przystosowana toaleta,
  • żółte taśmy przy przejściach do poszczególnych pomieszczeń,
  • psy mile widziane.

Inkubator dostępności

Innovathon dla dostępności organizowany jest w ramach projektu Inkubator dostępności, realizowanego przez partnerstwo: Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie oraz naszą Fundację.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Działania 4.1 Innowacje Społeczne.

logotypy projektu inkubator dostępności, unii europejskiej, flaga Rzeczpospolitej Polski, flaga unii europejskiej oraz europejski fundusz społeczny
Wróć do początku strony