Zaproszenie na weekendowe warsztaty z zakresu wykorzystania w orientacji przestrzennej elementów echolokacji oraz nowoczesnych technologii - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Na czarnym tle kolorowe grzbiety książek. Na ich grzbietach są białe litery układające się w napis po angielsku "nigdy nie przestawaj się uczyć"
zdjęcie: pixaby

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a serdecznie zapraszamy do udziału w weekendowych warsztatach z zakresu wykorzystania w orientacji przestrzennej elementów echolokacji oraz nowoczesnych technologii, które odbędą się 24-25.07.2021 (sobota-niedziela) w godzinach od 9:00 do 16:30 w biurze Fundacji na ul. Oleandrów 4 w Warszawie. Prowadzącą szkolenie będzie trenerka orientacji przestrzennej z Łodzi, pani Małgorzata Białek.

W trakcie zajęć uczestnicy będą poznawać sposoby wykorzystywania nowoczesnych technologii oraz echolokacji podczas samodzielnego bezpiecznego poruszania się.

Podczas szkolenia zapewniamy kawę, herbatę oraz ciepły posiłek.  

Osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów. Zakwaterowanie w miejscu noclegu odbędzie się w piątek wieczorem (23.07.2021).

Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 16.07.2021 mailowo na adres: clb@firr.org.pl lub telefonicznie: 665 939 005

Więcej informacji:

Echolokacja i nowoczesne technologie wspierające samodzielne poruszanie się osób niewidomych i słabowidzących

Trenerka – biogram

Projekt „Centrum im. Ludwika Braille’a” jest współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wróć do początku strony