Zaproszenie na intensywne warsztaty z zakresu rozwoju osobistego przez ruch - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Na czarnym tle kolorowe grzbiety książek. Na ich grzbietach są białe litery układające się w napis po angielsku "nigdy nie przestawaj się uczyć"
zdjęcie: pixaby

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a serdecznie zapraszamy do udziału w intensywnych warsztatach z zakresu rozwoju osobistego przez ruch, które odbędą się od 01.08.2021 do 06.08.2021 (niedziela-piątek) w Hotelu pod Sosnami w Osiecku. Wyjazd zaplanowany jest na niedzielę (01.08) po południu ok. godz. 18:00 spod Pałacu Kultury i Nauki, a powrót w piątek (06.08) po obiedzie.

W trakcie wyjazdu będą prowadzone dwa rodzaje szkoleń ruchowych w grupach po 6 osób. Szkolenia będą prowadzone przez panie: Katarzynę Kurczak oraz Urszulę Bienias.

Dokładny opis szkolenia wysyłamy Państwu w załącznikach.

Zapewniamy nocleg i wyżywienie na miejscu w hotelu oraz przejazd z Warszawy centrum do hotelu i z powrotem, więc uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.  Osobom dojeżdżającym do Warszawy zapewniamy zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów. Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 16.07.2021 mailowo na adres: clb@firr.org.pl lub telefonicznie: 665 939 005

WIĘCEJ INFORMACJI:

Szkolenie rozwoju osobistego przez ruch

od lewej: logo PFRON i logo FIRR

Projekt „Centrum im. Ludwika Braille’a” jest współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wróć do początku strony