Zapraszamy na weekendowe warsztaty z zakresu wykorzystania w orientacji przestrzennej elementów echolokacji oraz nowoczesnych technologii - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Na niebieskim tle roża wiatrów
Logo PFRON

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a, współfinansowanego ze środków PFRON, zapraszamy do udziału w weekendowych warsztatach z zakresu wykorzystania w orientacji przestrzennej elementów echolokacji oraz nowoczesnych technologii.

Warsztaty odbędą się 02.07.2022 – 03.07.2022 (sobota-niedziela) w godzinach od 9:00 do 17:00 w biurze Fundacji na ul. Oleandrów 4 w Warszawie.

Prowadzącą szkolenie będzie trenerka orientacji przestrzennej z Łodzi, pani Małgorzata Białek.

W trakcie zajęć uczestnicy będą poznawać sposoby wykorzystywania nowoczesnych technologii oraz echolokacji podczas samodzielnego bezpiecznego poruszania się.

Podczas szkolenia zapewniamy kawę, herbatę oraz ciepły posiłek.  

Osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów.

Zakwaterowanie w miejscu noclegu odbędzie się w piątek wieczorem (01.07.2022) maksymalnie do godziny 19.  

Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują oraz osobom przyjezdnym w piątek podczas trasy z dworca do hotelu. Prosimy o zamówienie sobie asysty na niedzielę na dworcu kolejowym. Do dworca pomoże Państwu dotrzeć nasz asystent.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się mailowo do dnia 15.06.2022.

Wróć do początku strony