Zapraszamy do udziału w Treningu Interpersonalnym - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

grafika, przedstawiająca głowę, zbudowaną z niebieskich bąbelków.

W ramach projektu Centrum im. Ludwika Braille’a, współfinansowanego ze środków PFRON, serdecznie zapraszamy do udziału w Treningu Interpersonalnym.

Czym jest Trening Interpersonalny?

Trening Interpersonalny to zajęcia, prowadzone przez dwie psycholożki. Trening ma na celu pracę w grupie, w której poświęca się uwagę rozumieniu zachowań własnych i innych osób, trenuje umiejętności wyrażania myśli i uczuć oraz ćwiczy umiejętności rozwiązywania konfliktów.

Do kogo kierowane jest szkolenie?

Trening Interpersonalny kierujemy do osób z niepełnosprawnością wzroku lub chorobami psychicznymi, zwłaszcza z województwa:

  • podlaskiego,
  • wielkopolskiego,
  • lubuskiego.

Kiedy odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w dniach 24-28.01.2022 (poniedziałek  – piątek) w godzinach 9:00 – 17:00 w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się mailowo do dnia 03.01.2021.

Krystyna Rawska

Email: krystyna.rawska@firr.org.pl

Co zapewniamy w ramach szkolenia?

Podczas szkolenia zapewniamy kawę, herbatę oraz ciepły posiłek.

Osobom z poza Warszawy zapewniamy nocleg w hotelu i pełne wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu na podstawie przekazanych nam oryginałów biletów.

Osoby z poza Warszawy proszone są o przyjazd w niedzielę wieczorem (23.01), maksymalnie do godziny 19. W piątek dla osób nocujących w hotelu przewidziana jest kolacja w hotelu o godz. 19:30.

Zapewniamy także usługę asystenta-przewodnika wszystkim uczestnikom, którzy tego potrzebują oraz osobom przyjezdnym w niedzielę podczas trasy z dworca do hotelu.

Wróć do początku strony