X. Konkurs Samorząd Równych Szans! Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2020! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

na biało żółtym tle jest napisane dziesiąty konkurs samorząd równych szans, po prawej stronie jest nagroda - otwarte dłonie z diamentem. To baner kolejnej edycji konkursu samorząd równych szans

Ruszyliśmy z jubileuszową edycją wyjątkowego konkursu – Samorząd Równych Szans. W tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty. Zapraszamy do udziału.

Konkurs ten powstał z potrzeby działania i zmiany otaczającej nas rzeczywistości, tak aby dostosowywać ją do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Nasza Fundacja od lat wspiera w niezależnym życiu osoby z niepełnosprawnościami. Wspieramy również wszystkie działania, pomysły i projekty, które likwidują bariery i pozwalają na samodzielność osobom z niepełnosprawnościami. Z roku na rok obserwujemy, jak rośnie świadomość w społeczeństwie, pojawia się też coraz więcej nowych, innowacyjnych rozwiązań. A nasz konkurs był zawsze miejscem, w którym mogły się spotkać i dzielić dobrymi praktykami różne jednostki.

Serdecznie zapraszamy więc do udziału w tegorocznym konkursie Samorząd Równych Szans. Do 28 lutego 2020 roku przyjmujemy zgłoszenia.

Wszelkie potrzebne informacje, regulamin Konkursu znajdują się na naszej stronie.

A w razie pytań zapraszamy do kontaktu z Magdaleną Lubaś. Tel.: 12 629 85 14 lub 663 000 040, mail: bdp@firr.org.pl

Współorganizatorami X edycji konkursu Samorząd Równych Szans są: Samorząd Województwa Małopolskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

logotyp Małopolski, współorganizatora konkursu Samorząd Równych Szans
logotyp urzędu marszałkowskiego województwa śląskiego

Wróć do początku strony