Wspieranie przedsiębiorczości wśród młodzieży – madryckie spotkanie partnerów - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

W dniach od 9-10 maja w Madrycie w Centro Español de Nuevas Profesiones odbyło się spotkanie partnerów międzynarodowego projektu wspierającego rozwój przedsiębiorczości wśród europejskiej młodzieży – „Entrepreneurial youth camp”, w którym brały udział przedstawicielki Fundacji. Było to trzecie i ostatnie spotkanie robocze partnerów Projektu przed końcowym obozem szkoleniowym.

W spotkaniu wzięły udział przedstawicielki czterech europejskich organizacji, z którymi wspólnie realizujemy projekt:

 

– EBC* Licensing Ltd. (Węgry), który jest koordynatorem projektu,
– AFS – American Field Service (Węgry),
– CENP – Centro Español de Nuevas Profesiones (Hiszpania),
– FIRR (Polska)

W trakcie spotkania omówiono zrealizowane zadania i kwestie dokumentacji. Ustalono też plan działania na najbliższy i intensywny czas, poprzedzający najważniejsze wydarzenie projektu, czyli obóz szkoleniowy na Węgrzech. Obóz odbędzie się w dniach 19-23 czerwca, w miejscowości Zamardi, nad jeziorem Balaton.
Kolejnego dnia (10.05) odbył się InfoDay, czyli dzień promujący projekt i informujący o jego tematyce, działaniach, zadaniach (przypominamy relacj z krakowskiego InfoDay). Przedstawicielki Fundacji miały okazję przypatrywać się licznie przybyłej młodzieży, która, sądząc po zaangażowaniu i zainteresowaniu, owocnie wykorzystała ten czas.
Następne spotkanie partnerów już w trakcie obozu!

Wróć do początku strony