Szkolenie z podstaw informatyki zakończone - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Świetne szkolenie – uczę się komputera od podstaw, jakoś tak się złożyło, że wcześniej z niego nie korzystałam – opowiadała Pani Kazimiera, jedna z uczestniczek szkolenia informatycznego w naszej Fundacji. – To szkolenie bardzo zachęciło mnie do dalszej nauki. Dzięki niemu będę korzystać z komputera.

Szkolenie prowadził Marcin Patoczka, nasz specjalista ds. informatyki i komputerów. – Marcin jest rewelacyjnym trenerem. Prostym, zrozumiałym językiem wszystko tłumaczy, ma do nas anielską cierpliwość. Jest bardzo wyrozumiały – ocenił prowadzącego uczestnik szkolenia, Pan Sławek.

Szkolenie zostało przeprowadzone w czerwcu 2019 roku (od 22-28 czerwca), w siedzibie naszej Fundacji. Uczestniczyło w nim 7 osób. Głównym założeniem było kształcenie umiejętności komunikacyjnych przy użyciu nowoczesnych technologii. Zrealizowane zostało w ramach projektu – Kontynuacja prowadzenia placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych w okresie 2018-2021 (II etap). Bliższe informacje znajdują się tutaj.

Wróć do początku strony