Seminarium „Równe szanse w dostępie do szkolnictwa wyższego” - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Biret w kolorze czarnym z czerwoną tasiemką
Logotyp: Projekt współfinasowany w ramach programu Unii Europejskiej "Erasmus+"
Logotypy: Varna Free University, Masarykova University, Consiglio Nazionale Delle Ricerche

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego organizuje seminarium „Równe szanse w dostępie do szkolnictwa wyższego”. Zapraszamy do udziału!

Seminarium odbędzie się w dniach 18-20 maja 2022 roku w Krakowie (Krowodrza Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, przy ul. Wybickiego 3B).

Program wydarzenia znajduje się w załączeniu.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 maja, poprzez formularz.

Udział w seminarium jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty 2 noclegów (pokoje dwuosobowe).

W razie pytań proszę o kontakt z Panią Magdaleną Lubaś (magdalena.lubas@firr.org.pl, tel. 663 000 040) oraz Joanną Laszczak (joanna.laszczak@firr.org.pl, tel. 663 120 514).

Seminarium finasowane z projektu ATU, współfinasowanego w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+” oraz projektu Opracowanie projektu ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych o proponowanej nazwie: Ustawa o wyrównywaniu szans osób z niepełnosprawnościami wraz z Oceną Skutków Regulacji i uzasadnieniem, jak też propozycji zmian legislacyjnych podążających za nową ustawą, finansowanego z programu POWER.

Logotypy: Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Fundacja Naukowa Instytut Badań Strukturalnych
Logotypy Funduszy Europejskich, Rzeczypospolitej, Unii Europejskiej
Wróć do początku strony