Prawne oraz praktyczne aspekty ruchu selfadwokatów w Polsce – webinarium - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Obrazek przedstawia schody i wejście do wielkiego budynku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinarium, pt. „Prawne oraz praktyczne aspekty ruchu selfadwokatów w Polsce”, zrealizowanego we współpracy z amerykańskimi organizacjami, w ramach projektu „Rozbudowa ruchu self-adwokatów w Polsce: doświadczenia polskich i amerykańskich organizacji osób z niepełnosprawnościami”.

Webinarium jest okazją do poznania polskich doświadczeń osób z niepełnosprawnością, które dbają o swoje interesy. Opowiadamy o doświadczeniach amerykańskich i o sposobach przeniesienia tych doświadczeń na grunt polski. Prezentujemy doświadczenia osób głuchych, niewidomych i osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz podsumowanie panelu dotyczącego selfadwokatury, który odbył się podczas II Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami w Warszawie.

Tytuł Webinarium: Prawne oraz praktyczne aspekty ruchu selfadwokatów w Polsce
Prowadzący: Piotr Kowalski, Polski Związek Głuchych

Webinarium zrealizowano w ramach projektu „Rozbudowa ruchu self-adwokatów w Polsce. Doświadczenia polskich i amerykańskich organizacji osób z niepełnosprawnościami”, współfinansowanego ze środków Departamentu Stanu USA w ramach grantu Federal Assistance Award.

Wróć do początku strony