Porozmawiajmy o naszych sprawach… - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

grupa sylwetek na niebieskim tle, różne osoby młode, starsze, dzieci stoją w jednej zwartej grupie, wśród nich jest też osoba na wózku. To ilustracja do piątego już spotkania środowiska osób z niepełnosprawnościami
Obraz, Gerd Altmann, Pixabay

Jak samodzielnie podejmować decyzje, jak aktywnie współtworzyć lokalną społeczność? Jak mówić we własnym imieniu – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną podjęte podczas V Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, na który serdecznie zapraszamy!

10 października 2019 roku w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie spotkamy się po raz piąty, by wspólnie rozmawiać na tematy dotyczące naszego środowiska. Podczas sesji tematycznych podzielimy się naszymi trudnościami, ale też dobrymi praktykami, z jakimi spotykamy się w codziennym życiu. Zastanowimy się też nad tym, w jakim stopniu realizowana jest Konwencja ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

A pełny program tutaj.

Dołącz do nas! Wypowiedz się w swojej sprawie!

logotypy kongresu osób z niepełnosprawnościami, konwentów regionalnych oraz raportu z realizacji konwencji i ambasadora konwencji o prawach osób z niepełnosprawnościami
Archiwum FIRR

IV Kongres oraz Konwenty Regionalne w 2018 r. były realizowane w ramach projektu „Advocating for the Rights of Persons with Disabilities”, który jest  współfinansowany ze środków Ambasady USA w Warszawie. W celu utrwalenia wypracowanych w ramach projektu rezultatów zaplanowano realizację kolejnej edycji Kongresu oraz Konwentów. Bliższe informacje na temat IV Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami znajdują się tutaj.

logotyp ambasady stanów zjednoczonych ameryki
Archiwum FIRR
Wróć do początku strony