Już wkrótce IV Forum Aplikacji i Gier Mobilnych - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

z leżącego smartfona z lekko pękniętym frontem wychodzi rzeźba kobiety, ubrana w koszulkę, w dłonie trzyma samrtfona. przed nią stoją dwie zamyślone osoby. To plakat zapraszający na IV forum aplikacji moblinych
fot. Fundacja Culture Shock

Do czego może przydać się smartfon w instytucji kultury? Jak angażować odbiorców używając kanałów mobilnych? Jak projektować wciągające aplikacje i gry mobilne? Jakie trendy i technologie wykorzystać?

Wszystko to i wiele więcej już 8 października podczas IV FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych, jedynego w Polsce wydarzenia łączącego kulturę i technologie mobilne.

Jak co roku na uczestników czekają: warsztaty prowadzone przez praktyków, pokazy nowych technologii i nowość: interaktywne panele dyskusyjne, podczas których będzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę i podyskutować z ekspertami.

Kultura mobile

W tym roku FAM startuje pod hasłem Kultura mobile. Ta szeroka kategoria zbiera różne obszary naszego życia, którym chcemy się przyjrzeć:

  • dostęp do kultury za pomocą urządzeń mobilnych;
  • projektowanie na urządzenia mobilne – trendy UI/UX i ciekawe praktyki
  • rozwój przy wsparciu technologii mobile – mój własny, a także grupy, którą wspieram;
  • wzrost kontroli i świadomości tego, w które obszary życia ingerują technologie mobilne, kwestie prywatności naszych danych.

Poruszymy także takie tematy jak: etyka mobile i MOBIkieta, zero waste, minimalizm. Będziemy dyskutować o tym, jak aplikacje i gry mobilne mogą pomóc nam uczyć się, zdobywać wiedzę, a nawet…osiągać szczęście i spokój.

Dla kogo?

FAM to jedyne w Polsce wydarzenie dotyczące zastosowania aplikacji i gier mobilnych w działaniach społecznych i kulturalnych. Biorą w nim udział animatorzy i menedżerowie kultury, projektanci, artyści, przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, biznesu, administracji publicznej oraz mediów.
To przestrzeń dla wszystkich tych, których interesuje zastosowanie technologii mobilnych w kulturze i edukacji.

Korzyści

Uczestnikom FAM oferujemy unikalną wiedzę, która pomoże rozwijać instytucje kultury w czasach cyfrowej transformacji. Umiejętności zdobyte podczas praktycznych warsztatów i spotkań z ekspertami branży mobile ułatwią rozpoczęcie pracy nad projektem mobilnym lub rozwinięcie go. Pokażemy jak korzystać z dostępnych i bezpłatnych aplikacji do tworzenia i ulepszania oferty edukacyjnej i kulturalnej instytucji lub organizacji.

Zobacz program i zarejestruj się już dziś na: fam.cultureshock.pl

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

FAM – IV Forum Aplikacji i Gier Mobilnych
Warszawa, 8 października 2019 r., w godz. 9:30-16:00
Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61

Więcej informacji: www.fam.cultureshock.pl
Wydarzenie na FB: http://bit.ly/facebook-4FAM

Organizatorem wydarzenie jest Fundacja Culture Shock. Projekt jest współfinansowany ze
środków miasta stołecznego Warszawy.

logotyp Fundacj Culture Shock, na białym tle napisana jest nazwa kolorem różowym oeaz fioletowym
Fundacja Culture Shock
Wróć do początku strony