FIRR-owo i stylowo! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Przy dużym stole siedzą uczestniczki szkolenia

Choć wygląd nie jest najważniejszy, to na pewno odpowiednio dobrana fryzura czy ubiór mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Gdy wiemy, że dobrze wyglądamy, stajemy się bardziej pewni siebie, a co za tym idzie – lepiej odbierani przez otoczenie. I właśnie dlatego po raz kolejny z ogromną frajdą, w ramach projektu „Placówka”, przeprowadziliśmy szkolenie z wizażu – żeby pokazać Wam, że wystarczy znajomość kilku prostych trików, by zawsze wyglądać stylowo.

A Ty jaką porą roku jesteś?

Szkolenie poprowadziła mistrzyni wizażu, Elżbieta Michalska, która pomogła uczestniczkom zajęć poznać podstawowe zagadnienia dotyczące makijażu oraz mody, dzięki którym łatwo można stworzyć udane stylizacje. Czy wiedzieliście na przykład, że wszyscy mamy różne typy urody, które określają odpowiednie pory roku i do każdego z nich przypisana jest konkretna gama kolorystyczna? Jeśli, dajmy na to, jesteś zimą, wybieraj wyraziste, mocne i kontrastowe kolory. Natomiast, gdy jesteś latem, pasują do Ciebie jasne kolory.

Najważniejsze jednak jest to, że szkolenie okazało się idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że nic tak nie pomaga w przyswajaniu wiedzy jak świetna zabawa! Sami zresztą zobaczcie naszą fotorelację. Zadowolone miny uczestniczek mówią same za siebie.

Tabliczka informująca, że projekt jest współfinansowany ze środków PFRON
Wróć do początku strony