Ahoj, przygodo! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

jasna skórzana walizka w stylu retro. walizka posiada metalowe srebrne zamknięcie oraz takie same metalowe okucia na rogach.
zdjęcie: pixaby

Bez względu na to, czy w ostatnie miesiące chodziliśmy do pracy, czy może pracowaliśmy z domu, nie da się ukryć, że to był dziwny czas obfitujący w dziesiątki różnych ograniczeń, które dla wielu z nas były niesamowicie frustrujące oraz męczące. Jednak nie ma tego złego. Wreszcie wakacje!

Polska na wózku

Prawie wszyscy lubimy podróżować. Niestety, w tym roku większość z nas pewnie postawi na wakacje w Polsce. Czy to źle? Niekoniecznie! Nie zapominajmy bowiem, że nasz kraj ma wiele malowniczych i pięknych zakątków i nadal jest tutaj mnóstwo ciekawych miejsc do odkrycia!

Polska na wózku to strona, która powstała z myślą o turystach z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki bogatej bazie dostępnych turystycznych atrakcji ze wszystkich polskich województw, z powodzeniem można zaplanować zarówno krótszy jak i dłuższy wypad.

Cóż. Wygląda na to, że nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam szerokiej drogi oraz wielu wspaniałych wakacyjnych przygód!

Wróć do początku strony