Podziękowania od dr Adama Bodnara dla dr Anny Rdest - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

dr dam Bodnar w tracie Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami

Niezwykle miło jest nam jest zaprezentować Państwu pismo, które 15.07.2021 roku otrzymała dr Anna Rdest. Dr Adam Bodnar uhonorował naszą dyrektor ds. współpracy międzysektorowej specjalnymi podziękowaniami. Były Rzecznik Praw Obywatelskich wystosował je w związku z zakończeniem jego kadencji na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich.

Dr Anna Rdest pełniła funkcję ekspertki w powołanej przez ówczesnego Rzecznika Praw Obywatelskich Komisji Ekspertów ds. Osób z Niepełnosprawnością. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Ani i zgłaszanym przez nią uwagom, dotyczącym działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami, udało się stworzyć istotny ośrodek debaty społecznej. Prace odbywały się wspólnie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz pozostałymi ekspertkami i ekspertami.

Powstało miejsce, w którym poruszano zapomniane lub pomijane w publicznych dyskusjach problemy i gdzie poszukiwano nowych rozwiązań.

W przesłanym do nas piśmie, dr Adam Bodnar wyraził również nadzieję, że nawiązana z Fundacją znajomość, współpraca i podzielana misja służenia ludziom będzie kontynuowana. Wyraził on chęć owocnej współpracy, niezależnie od tego, w jakich okolicznościach zewnętrznych przyjdzie nam działać.

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów!

Całość pisma prezentujemy poniżej

Wróć do początku strony