Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dostępna administracja publiczna – szkolenia dla kadry

21 kwietnia - 09:00 - 22 kwietnia - 15:00

grafika przedstawia piktogramy pokazujące różne niepełnosprawności osoby niewidome, głuche, poruszające się na wózku, ze złamaną ręką, czy kobietę ciężarną

Projekt realizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego, Polski Związek Głuchych oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną od października 2019 roku do marca 2021 roku. W ramach projektu zaplanowano przeszkolenie około 1550 przedstawicieli kadry jednostek administracji publicznej, co przyczyni się do wzrostu wiedzy i świadomości w obszarze funkcjonowania i potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a co za tym idzie jakości kształtowanych i wdrażanych polityk publicznych. Szkolenia będą dwudniowe.

Przygotowane zostaną materiały informacyjne, które będą stanowiły źródło wiedzy także po zakończeniu szkoleń. Zostanie przygotowany też kurs e-learningowy, z którego skorzystać będą mogli wszyscy zainteresowani.

Projekt jest zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Bliższe informacje znajdują się na stronie projektu – Dostępna administracja publiczna – szkolenia dla kadry.

Na pytanie odpowiedzą: Joanną Laszczak: e-mail: joanna.laszczak@firr.org.pl, tel.: 663 120 514) i Justyna Polak e-mail: justyna.polak@firr.org.pl, tel.: 663 660 042.

Projekt dofinansowany z środków UE, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Oś priorytetowa II „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji”. Nazwa Działania 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych.

Logotypy Funduszy Europejskich, programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

 

Szczegóły

Start:
21 kwietnia - 09:00
Koniec:
22 kwietnia - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Interhouse hotel
Bratysławska
Kraków, Małopolska Polska
+ Google Map

Organizatorzy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
Polski Związek Głuchych
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną