Cześć! - Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego


Logotypy Funduszy Europejskich, programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Aktualności

DOSTĘPNA ADMINISTRACJA PUBLICZNA – SZKOLENIA DLA KADRY

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, w partnerstwie z Polskim Związkiem Głuchych oraz Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniach dla kadr administracji publicznej. Działania odbywają się w ramach projektu „Dostępna administracja publiczna – szkolenia dla kadry” (Nazwa Działania 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych ramach konkursu nr POWR.02.16.00-IP.06-00-012/19).

Przejdź na stronę projektu Dostępna administracja publiczna – szkolenia dla kadry. Logotyp Funduszy Europejskich, Flaga Rzeczpospolitej Polskiej Logotyp Unii Europejskiej

Polskie tłumaczenie WCAG 2.1

Wytyczne dla dostępności treści internetowych (WCAG) oficjalnie zostały przetłumaczone. 12 marca 2021 r. W3C oficjalnie opublikowało autoryzowane polskie tłumaczenie wytycznych. Jest to dla nas ogromny powód do dumy, ponieważ Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego była organizacją wiodącą w długim procesie tłumaczeń.

Autoryzowane tłumaczenie na język polski wytycznych dla dostępności treści internetowych (WCAG) 2.1

Załoga Fundacji gotowa do działania

Jesteśmy grupą entuzjastów, którym na sercu leży dobro każdego człowieka. Zapał do pracy skutkuje licznymi szkoleniami i projektami, które pomagają coraz większej liczbie osób z niepełnosprawnościami.

Chcesz nas poznać jeszcze bliżej? W takim razie zostań z nami dłużej, ponieważ na bieżąco informujemy, co u nas słychać.

Masz pytania? Napisz na biuro@firr.org.pl

A tymczasem… rozgość się 😉

0
LAT DZIAŁANIA FUNDACJI
0
OSÓB W FIRROWEJ DRUŻYNIE
0
PROJEKTÓW ZREALIZOWANYCH
0
OSÓB SKORZYSTAŁO Z NASZEGO WSPARCIA ORAZ SZKOLEŃ
Wróć do początku strony