Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • To event minęło.

NIC O NAS BEZ NAS – cykl bezpłatnych spotkań o spektrum autyzmu

26/07/2018 - 16:30 - 19:00

Koncepcja spotkań NIC O NAS BEZ NAS zakłada, by angażować do rozmów, wystąpień, dzielenia się doświadczeniami, jak najwięcej osób ze spektrum autyzmu oraz ich bliskich. Podkreślamy, że każdy jest indywidualnością – to , co pomoże jednej osobie, nie musi działać w innym przypadku. Nasz model daleki jest od krytykowania lub prezentowania metod i podejść terapeutycznych, przekonywania do diet czy specjalistycznych zajęć dodatkowych – jest okazją do otwartej rozmowy.
Fundacja ARTONOMIA zaprasza wszystkich, który chcą rozmawiać, słuchać, dzielić się doświadczeniem i poszerzać własną wiedzę na temat spektrum autyzmu na BEZPŁATNE spotkania!!

Naszym pierwszym gościem będzie Sylwia Niemowna- Bagińska, która tak opowiada o swojej działalności:

„Miki Little Aspie to społeczność ludzi AspiePozytywnych. Nastawionych na propagowanie pozytywnego przekazu spektrum autyzmu. Strona na Facebooku jest miejscem gdzie rodzice dzieci w spektrum, ich rodziny, przyjaciele oraz środowisko komunikuje się. Poprzez interakcję tworzymy sieć połączeń międzyludzkich. Informujemy, pomagamy. Tworzymy treści i hasła oraz przekaz, który pomaga w świadomości autyzmu. W naszym środowisku neuroróżnorodność jest traktowana jako naturalne cechy człowieka oraz możliwości wykorzystania naszego potencjału aby ludzie w spektrum i ich rodziny mogły odnaleźć siebie w otaczającej rzeczywistości. Jesteśmy za integracją. Zawsze dążymy do dialogu międzypokoleniowego i szacunku.”

Jeżeli uważacie, że to cenna inicjatywa, możecie wesprzeć organizację kolejnych spotkań:
Fundacja ARTONOMIA
Reiffeisen Polbank 39 1750 0012 0000 0000 3979 4427.

 

 

Szczegóły

Data:
26/07/2018
Czas:
16:30 - 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1300141513449849/

Miejsce

Klubokawiarnia Życie jst Fajne
ul. Grójecka 68
Warszawa, Polska

Organizator

Fundacja Artonomia